КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КЛУБ АЛЬПIНІСТІВ, ТУРИСТІВ ТА СКЕЛЕЛАЗІВ ”ПІЛІГРІМ”

Контакти

Юридична адреса
28000, Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Червоноармійська, 36
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ізмайлов Сергій Петрович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ30932703
Дата реєстрації24.04.2000
Дата оновлення27.05.2023

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб інформація Вашої компанії залучала відвідувачів — внесіть актуальні дані. Допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КЛУБ АЛЬПIНІСТІВ, ТУРИСТІВ ТА СКЕЛЕЛАЗІВ ”ПІЛІГРІМ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КЛУБ АЛЬПIНІСТІВ, ТУРИСТІВ ТА СКЕЛЕЛАЗІВ ”ПІЛІГРІМ”» присвоєно код 30932703.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КЛУБ АЛЬПIНІСТІВ, ТУРИСТІВ ТА СКЕЛЕЛАЗІВ ”ПІЛІГРІМ”» є Ізмайлов Сергій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КЛУБ АЛЬПIНІСТІВ, ТУРИСТІВ ТА СКЕЛЕЛАЗІВ ”ПІЛІГРІМ”» — Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Червоноармійська, 36.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КЛУБ АЛЬПIНІСТІВ, ТУРИСТІВ ТА СКЕЛЕЛАЗІВ ”ПІЛІГРІМ”»
Поділіться інформацією в соцмережах