МІЛАН, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-БОЛГАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
68110, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Дельжилер, вул. Пушкіна, 24
Телефони
Керівник
Георгієв Іван Миколайович
Код ЄДРПОУ30934496
Дата реєстрації26.04.2000
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб інформація Вашої компанії залучала відвідувачів — внесіть актуальні дані. Допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «МІЛАН, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-БОЛГАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЛАН, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-БОЛГАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 30934496.

Керівником підприємства «МІЛАН, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-БОЛГАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Георгієв Іван Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЛАН, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-БОЛГАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Дельжилер, вул. Пушкіна, 24.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЛАН, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-БОЛГАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах