СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ПРОНОЗИ ОЛЕКСАНДРА ЛЕОНІДОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
68142, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Приморське, вул. Леніна, 5
Керівник
Проноза Олександр Леонідович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ30934559
Дата реєстрації10.05.2000
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ПРОНОЗИ ОЛЕКСАНДРА ЛЕОНІДОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ПРОНОЗИ ОЛЕКСАНДРА ЛЕОНІДОВИЧА» присвоєно код 30934559.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ПРОНОЗИ ОЛЕКСАНДРА ЛЕОНІДОВИЧА» є Проноза Олександр Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ПРОНОЗИ ОЛЕКСАНДРА ЛЕОНІДОВИЧА» — Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Приморське, вул. Леніна, 5.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ПРОНОЗИ ОЛЕКСАНДРА ЛЕОНІДОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах