ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЗАВОД ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТОВ ”ПРИВАТ-ПАРТНЕР”

Контакти

Юридична адреса
46010, м. Тернопіль, вул. Лук’яновича, 8
Телефони
Керівник
Шевчук Василь Романович
Бухгалтер
Сидорчук Мирослава Василівна
Кількість працівників34 чол.
Код ЄДРПОУ30938108
Дата реєстрації06.05.2000
Дата оновлення23.03.2023
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЗАВОД ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТОВ ”ПРИВАТ-ПАРТНЕР”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЗАВОД ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТОВ ”ПРИВАТ-ПАРТНЕР”» присвоєно код 30938108.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЗАВОД ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТОВ ”ПРИВАТ-ПАРТНЕР”» є Шевчук Василь Романович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЗАВОД ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТОВ ”ПРИВАТ-ПАРТНЕР”» — м. Тернопіль, вул. Лук’яновича, 8.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЗАВОД ТОВАРІВ НАРОДНОГО СПОЖИВАННЯ ТОВ ”ПРИВАТ-ПАРТНЕР”»
Поділіться інформацією в соцмережах