НІЖИНСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ, ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ

Контакти

Юридична адреса
16600, Чернігівська обл., м. Ніжин, пл. Леніна, 1
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кулик Андрій Анатолійович
Бухгалтер
Петрухіна Інна Еммануїлівна
Кількість працівників3 чол.
Код ЄДРПОУ30941866
Дата реєстрації29.08.2000
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності

У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «НІЖИНСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ, ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НІЖИНСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ, ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ» присвоєно код 30941866.

Керівником підприємства «НІЖИНСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ, ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ» є Кулик Андрій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НІЖИНСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ, ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ» — Чернігівська обл., м. Ніжин, пл. Леніна, 1.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НІЖИНСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ, ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах