ДАР, ПП ВКФ ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
37010, Полтавська обл., Пирятинський р-н, с. Давидівка
Телефони
Керівник
Пономаренко Іван Миколайович
Код ЄДРПОУ30951485
Дата реєстрації01.01.2001
Дата оновлення06.05.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДАР, ПП ВКФ ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДАР, ПП ВКФ ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30951485.

Керівником підприємства «ДАР, ПП ВКФ ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Пономаренко Іван Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДАР, ПП ВКФ ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Полтавська обл., Пирятинський р-н, с. Давидівка.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДАР, ПП ВКФ ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах