РОСТА, НВК, ПП

Контакти

Юридична адреса
72319, Запорізька обл., м. Мелітополь, просп. Хмельницького, 27
Телефони
E-mail
Керівник
Тарасенко Володимир Віталійович — директор
Бухгалтер
Ткачук Алла Степанівна

Інформація про компанію

Розробник і виробник СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ І СИСТЕМ ПОЛИВУ

Наше виробництво має повний комплект обладнання будь-якої складності для випуску більш 100 найменувань машин і устаткування для овочівництва та систем краплинного зрошення.

Весь процес конструювання, підготовки виробництва машини проводиться в електронному вигляді на спеціально розробленому або адаптованому для наших умов програмному забезпеченні.
Особливо високі вимоги висуваються до інженерно-технічним працівникам.

Сьогодні на базі підприємства проводяться семінари та тренінги з нашої продукції за участю фермерів, дистриб’юторів багатьох країн світу за участю провідних університетів.

Завданням компанії Роста є своєчасне і якісне обслуговування дистриб’юторів і виробників овочевої продукції в Європі, а також консультації, навчання за місцем використання нашої продукції.

Види діяльності

Пакет «Україна. VIP» збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 40% після старту. Дізнайтесь більше про тариф, який окупає себе www.ua-region.com.ua/paket-vip

Про компанію

Код ЄДРПОУ30952138
Рік заснування
1997
Кількість працівників27 чол.
Дата реєстрації09.06.2000
Дата оновлення19.08.2022

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОСТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ПП» присвоєно код 30952138.

Керівником підприємства «РОСТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ПП» є Тарасенко Володимир Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОСТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ПП» — Запорізька обл., м. Мелітополь, просп. Хмельницького, 27.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «РОСТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ, ПП» офіційний сайт: https://www.rosta.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РОСТА, НВК, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах