МІЖНАРОДНА КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА З ТРАНСФЕРУ НОУ-ХАУ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03150, м. Київ, вул. Барбюса, 5а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ульянов Володимир Анатолійович
Бухгалтер
Іванець Оксана Вікторівна
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ30967474
Дата реєстрації08.06.2000
Дата оновлення26.05.2023
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «МІЖНАРОДНА КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА З ТРАНСФЕРУ НОУ-ХАУ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖНАРОДНА КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА З ТРАНСФЕРУ НОУ-ХАУ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» присвоєно код 30967474.

Керівником підприємства «МІЖНАРОДНА КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА З ТРАНСФЕРУ НОУ-ХАУ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» є Ульянов Володимир Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖНАРОДНА КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА З ТРАНСФЕРУ НОУ-ХАУ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ» — м. Київ, вул. Барбюса, 5а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЖНАРОДНА КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА З ТРАНСФЕРУ НОУ-ХАУ ТА ТЕХНОЛОГІЙ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах