ВИДАВНИЦТВО СПІД-ІНФО КОРПОРЕЙШН ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01010, м. Київ, вул. Іванова А., 10
Телефони
Керівник
Югов Віталій Володимирович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ30968504
Дата реєстрації31.05.2000
Дата оновлення06.05.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВИДАВНИЦТВО СПІД-ІНФО КОРПОРЕЙШН ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИДАВНИЦТВО СПІД-ІНФО КОРПОРЕЙШН ЛТД, ТОВ» присвоєно код 30968504.

Керівником підприємства «ВИДАВНИЦТВО СПІД-ІНФО КОРПОРЕЙШН ЛТД, ТОВ» є Югов Віталій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИДАВНИЦТВО СПІД-ІНФО КОРПОРЕЙШН ЛТД, ТОВ» — м. Київ, вул. Іванова А., 10.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИДАВНИЦТВО СПІД-ІНФО КОРПОРЕЙШН ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах