ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕНЕРГОСВІТ” ТОВ ”БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ”НІГМА”

Контакти

Юридична адреса
04050, м. Київ, вул. Пимоненка, 13
Телефони
Керівник
Шумко Микола Миколайович
Код ЄДРПОУ30973053
Дата реєстрації10.07.2000
Дата оновлення06.05.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕНЕРГОСВІТ” ТОВ ”БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ”НІГМА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕНЕРГОСВІТ” ТОВ ”БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ”НІГМА”» присвоєно код 30973053.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕНЕРГОСВІТ” ТОВ ”БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ”НІГМА”» є Шумко Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕНЕРГОСВІТ” ТОВ ”БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ”НІГМА”» — м. Київ, вул. Пимоненка, 13.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕНЕРГОСВІТ” ТОВ ”БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ”НІГМА”»
Поділіться інформацією в соцмережах