КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ”БЛІЦ-ПРОЕКТ

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Індустріальна, 1
Телефони
Керівник
Дубров Леонід Петрович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ30975752
Дата реєстрації06.05.2000
Дата оновлення06.05.2022
У 2-5 разів більше продажів на тарифі «Україна. Gold», дізнайтеся про можливості пакету www.ua-region.com.ua/paket-gold
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ”БЛІЦ-ПРОЕКТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ”БЛІЦ-ПРОЕКТ» присвоєно код 30975752.

Керівником підприємства «КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ”БЛІЦ-ПРОЕКТ» є Дубров Леонід Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ”БЛІЦ-ПРОЕКТ» — м. Миколаїв, вул. Індустріальна, 1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА ”БЛІЦ-ПРОЕКТ»
Поділіться інформацією в соцмережах