ВАШ ДОКТОР, КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04050, м. Київ, вул. Дегтярівська, 6
Телефони
Керівник, директор
Ратінська Олена Володимирівна
Бухгалтер
Сорока Тетяна Іванівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ31251436
Кількість працівників18 чол.
Дата реєстрації19.12.2000
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ВАШ ДОКТОР, КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВАШ ДОКТОР, КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 31251436.

Керівником підприємства «ВАШ ДОКТОР, КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Ратінська Олена Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВАШ ДОКТОР, КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Київ, вул. Дегтярівська, 6.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ВАШ ДОКТОР, КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах