ЛЕОНІ, КОМПАНІЯ

Юридична назваЛЕОНІ ВАЕРІНГ СИСТЕМС УА ГМБХ, ТОВ
Юридична адреса
82431, Львівська обл., Стрийський р-н, с. Нежухів, вул. Леоні, 1
Телефони

Продукція, послуги

Фото — ЛЕОНІ, КОМПАНІЯ Ми пропонуємо виробництво електричного устатковання для двигунів і транспортних засобів. Виробляємо і постачаємо дроти, кабелі і кабельні мережі для автомобільної промисловості, а також авіації, морської, медичної і побутової техніки.

Інформація про компанію

”ЛЕОНІ” є міжнародним виробником і по­стачальником дроту, кабелю і кабельних мереж для автомобільної промисловості, а також авіації, морської, медичної і побутової техніки.

В групі компаній працює близько 100 000 працівників у 30 країнах, а її загальний обсяг продажу становив 4.1 млрд євро в 2020 році.

Автомобільна про­мисловість є головним клієнтом, для якого ”ЛЕОНІ” розробляє і виготовляє високоякісну продукцію: від одножильних електропрово­дів до комплексних бортових систем з інте­грованою електронікою. Ми є провідним виробником кабельних мереж для засобів транспорту на світовому ринку.

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

леоні сайт, завод, адреса, контакти, робота
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ31358171
Керівник
Марків Петро Петрович — директор
Дата реєстрації08.02.2002
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЕОНІ ВАЕРІНГ СИСТЕМС УА ГМБХ, ТОВ» присвоєно код 31358171.

Керівником підприємства «ЛЕОНІ ВАЕРІНГ СИСТЕМС УА ГМБХ, ТОВ» є Марків Петро Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЕОНІ ВАЕРІНГ СИСТЕМС УА ГМБХ, ТОВ» — Львівська обл., Стрийський р-н, с. Нежухів, вул. Леоні, 1.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЛЕОНІ ВАЕРІНГ СИСТЕМС УА ГМБХ, ТОВ» офіційний сайт: https://www.leoni-ukraine.com/en/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваЛЕОНІ ВАЕРІНГ СИСТЕМС УА ГМБХ, ТОВ
Юридична адреса
82431, Львівська обл., Стрийський р-н, с. Нежухів, вул. Леоні, 1
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «ЛЕОНІ, КОМПАНІЯ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах