ХАРКІВСЬКИЙ НАРОДНИЙ АРХІВ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61003, м. Харків, пров. Короленка, 5
Керівник, директор
Константинова Тетяна Борисівна
Бухгалтер
Малєєва Тетяна Олександрівна
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ31632285
Кількість працівників9 чол.
Дата реєстрації17.08.2001
Дата оновлення04.12.2023
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку
Увага!

У профілі компанії «ХАРКІВСЬКИЙ НАРОДНИЙ АРХІВ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКИЙ НАРОДНИЙ АРХІВ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 31632285.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ НАРОДНИЙ АРХІВ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Константинова Тетяна Борисівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКИЙ НАРОДНИЙ АРХІВ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Харків, пров. Короленка, 5.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ХАРКІВСЬКИЙ НАРОДНИЙ АРХІВ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах