Каталог підприємств України

АТЛ, ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН АВТОЗАПЧАСТИН

АТЛ, ТОВ

03134м. Київ, вул. Симиренка, 36
Телефон основний:(044) 4587878
Факс:(044) 4585860
info@atl.ua
Сайт:

Про компанію

Керівник:Гретцев Віталій Георгійович — директор

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:32312185

Час роботи

Понеділок: від 09:00 до 18:00
Вівторок: від 09:00 до 18:00
Середа: від 09:00 до 18:00
Четвер: від 09:00 до 18:00
П'ятниця: від 09:00 до 18:00

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Автошини, атводиски, акумулятори, автозапчастини, автохімія, автоаксесуари, автокосметика, послуги СТО, автосервіс

Рекламна інформація

Спеціалізований магазин СТО = вигода покупця

Концепція АТЛ втілюється в повному спектрі автомобільного обслуговування: від продажу самої маленької лампочки до складного ремонту автомобіля. Ми досягли цього, об’єднавши в одне ціле спеціалізований автомагазин з комплексним СТО.

Автомагазини АТЛ пропонують широкий спектр шин і дисків, акумуляторів, запасних частин і витратних матеріалів, автомобільних аксесуарів, автокосметики та автохімії практично для всіх марок автомобілів. Всі магазини створені за традиційним для АТЛ зразком - автомобільних супермаркетів високого рівня. Для отримання необхідної інформації про товари, автосервісі, часу роботи магазинів АТЛ та ін можна за телефоном у Києві і в Харкові звернутися до інформаційного центру АТЛ. Швидка доставка товару, консультація фахівця і швидке обслуговування - це ознаки AТЛ.

У наш час, коли кожна хвилина на рахунку, АТЛ пропонує доставку товарів додому або в офіс. Це особливо актуально для важких і габаритних товарів, таких як шини, диски, акумулятори та ін Наприклад, при купівлі комплекту шин доставка здійснюється безкоштовно. Більш докладно з умовами доставки можна ознайомитися в розділі ”Оплата і доставка”.

Покупець може легко ознайомитися з асортиментом, акціями та новинками, а також замовити необхідний товар, зайшовши на наш сайт в інтернеті ATL.UA, який є інтернет магазином, що працює в режимі on-line. Інтернет-магазин atl.ua працює цілодобово. Дзвінки приймаються в робочі дні з 9.00 до 18.00 та в суботу з 10.00 до 14.00 за телефонами інфо-центру в Києві та Харкові: (044) 458-78-78 та (057) 758-08-88.

Автомобільне СТО пропонує негайну установку запчастин, поточний ремонт та обслуговування фактично для всіх марок автомобілів по сприятливим і фіксованими цінами. Автосервіс в компанії АТЛ включає в себе технічне обслуговування та ремонт легкових автомобілів будь-яких марок і проводиться на найвищому рівні, завдяки спеціальному високотехнологічному обладнанню, встановленому на всіх СТО АТЛ, а також завдяки професійній роботі персоналу автосервісних центрів. Ціни на автосервіс в АТЛ доступні більшості автомобілістів.

Важливий розділ в концепції АТЛ - робота висококваліфікованого персоналу, який готовий дати професійну консультацію з будь-якого питання. Привілей постійного покупця - це цінова перевага, надане компанією в подяку за високий рівень попиту.

Мережа автомагазинів і автосервісних центрів АТЛ налічує 58 автомагазинів, включаючи 18 автокомплексів (автомагазин СТО). Такі масштаби свідчать про кількісний та якісний розвиток ринку автосервісу в нашій країні. Про кількісному зростанні свідчить щільність мережі, що покриває практично всі регіони. Про якісний - європейський формат, з відповідним набором послуг та рівнем сервісу.

Стратегію динамічного розширення мережі (разом з розширенням асортименту автозапчастин і видів ремонту) фахівці АТЛ аргументують результатами аналізу ринку. Ми стверджуємо, що ринок автосервісу в Україні зараз знаходиться на етапі розвитку, найцікавіше ще попереду. У 2009 році АТЛ планує відкрити 30 нових автосервісних ценр.

Цінова політика і контроль якості в АТЛ - це результати глибокого аналізу ринку і потреб автовласників. Ми впевнені, що ринок автосервісу в Україні вже «доріс» до якісної (замість цінової) конкуренції. Про це свідчить той факт, що все більше водіїв відмовляються від гонитви за низькими цінами, воліючи безпеку на дорогах. Водночас, в АТЛ гарантовану якість автомобільної продукції і сервісу - це «наша філософія». Ви можете купити у нас шини, диски або будь-яку іншу продукцію і не бояться, що вам попадеться підробка. АТЛ гарантує якість своєї продукції при збереженні ринкових цін. Доставка шин і дисків (комплекту) здійснюється безкоштовно по всій території України.

Ще один показник, який свідчить про європейський рівень мережі, - асортимент. У магазинах АТЛ представлені автозапчастини для більшої частини сучасного модельного ряду: більше 10 тисяч найменувань для всіх марок і класів автомобілів - «від Запорожця до Порше». Крім того, завдяки партнерським відносинам з постачальниками, мережа дає покупцям можливість замовлення будь-якого найменування товару (з доставкою протягом доби).

Службова інформація

Профіль редагував:Бударіна Н. Н.
Електронна пошта:nbudarina@atl.ua
Дата перевірки:12.12.2016

03134, м. Київ, вул. Симиренка, 36
Телефон основний:(044) 4587878
Факс:(044) 4585860
info@atl.ua
Сайт:https://atl.ua

Адреса на карті

Координати: 50.4066780,30.4054300

Відгуки про компанію