БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИЙ ПОЇЗД № 803, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
62300, Харківська обл., Дергачівський р-н, м. Дергачі, вул. Панфілова, 6
Телефони
Керівник
Романов Геннадій Леонідович
Кількість співробітників17 чел.
Код ЄДРПОУ32611894
Дата реєстрації01.12.2003
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИЙ ПОЇЗД № 803, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИЙ ПОЇЗД № 803, ТОВ» присвоєно код 32611894.

Керівником підприємства «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИЙ ПОЇЗД № 803, ТОВ» є Романов Геннадій Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИЙ ПОЇЗД № 803, ТОВ» — Харківська обл., Дергачівський р-н, м. Дергачі, вул. Панфілова, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИЙ ПОЇЗД № 803, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах