СІРІО, ВИДАВНИЧИЙ ДІМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04070, м. Київ, вул. Верхній Вал, 30а, оф. 38

Продукція, послуги

Поліграфія і Дизайн / Професійний цифровий друк

Рекламна інформація

Протягом усіх років компанія розвивалася, освоюючи нові напрями і технології. В даний час ми надаємо широкий спектр поліграфічних послуг, а саме:

- Цифровий друк. У нас в Компанії «СИРІО» Ви завжди можете замовити друк листівок або візиток дуже маленьким тиражем, в найкоротші терміни. Наше цифрове обладнання дозволяє якісно друкувати поліграфію в дуже стислі терміни.

- Офсетний друк. Ми готові запропонувати Вам друк листівок, буклетів, каталогів і будь-який інший поліграфічної продукції любимо тиражем. За допомогою нашого офсетного обладнання Ви можете значно скоротити свої витрати.

- Зовнішня реклама. У нашому штаті є фахівці, які займаються зовнішньою рекламою. Ми готові виготовити конструкції будь-якого формату і розміру. Наші монтажники виїдуть до Вас на об’єкт для правильно і грамотної установки Вашої вивіски або будь-який інший конструкції. Всі наші конструкції мають гарантію і є безпечними при експлуатації.

- Широкоформатний друк. Наше обладнання дозволяє здійснювати друк шириною до 5 метрів без використання пайки або склейки матеріалів. Ми виробляємо друк на банерній тканині плівці і папері.

- Дизайн поліграфії. Розробку рекламних макетів або макетів для друку поліграфії, Ви можете в компанії «СИРІО». Наші дизайнери виконувати роботу в дуже стислі терміни, враховуючи всі Ваші побажання.

- Сувенірна продукція. Ми готові нанести зображення або необхідну Вам інформацію на будь-яку сувенірну продукцію. Великий вибір сувенірної продукції Ви можете подивитися у нас в офісі або на сайті. Нанесення на сувенірну продукцію можливо від одного до чотирьох кольорів (повнокольорові малюнки).

Про компанію

Код ЄДРПОУ3272919977
Дата реєстрації25.08.2009
Дата оновлення18.11.2019

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СІРІО, ВИДАВНИЧИЙ ДІМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах