POLYARM, ВИРОБНИК КОМПОЗИТНОЇ АРМАТУРИ

Контакти

Юридична адреса
Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43а
Фактична адреса
Київська обл., м. Вишневе, вул. Чорновола, 43а
Поштова адреса
Київська обл., м. Вишневе, вул. Чорновола, 43а
Телефони
Керівник
Петров Іван Іванович

Продукція, послуги

Склопластикові арматура, композитна арматура, неметалічна арматура, композитна сітка кладки, склоровінг, склошпалери, обладнання для виробництва стеклопластиковой арматури

Рекламна інформація

Науково-Виробнича Компанія ”Композит” - молода, динамічна, стрімко розвиваюча компанія. Наша основна спеціалізація - виробництво композитних матеріалів: стеклопластиковой арматури, сітки кладки, стеклоровінга, стеклообоев і ін. У своїй роботі ми використовуємо найсучасніше обладнання, передові технології і якісну сировину. Полімерна арматура виробляється промисловим способом, що дозволяє надавати високоякісну продукцію за мінімальними цінами. Ми постійно розширюємо дилерську є, шукаємо партнерів і готові співпраці як з великими компаніями, так і з приватними підприємцями.

Ключові слова

композитна арматура, склопластикові арматура, пластикова арматура, неметалічна арматура, композитна сітка кладки, склопластикові сітка, склоровінг, склошпалери

Про компанію

Юрид. назваНПК КОМПОЗИТ, ТОВ
Код ЄДРПОУ32766922
Дата реєстрації14.09.2016
Дата оновлення23.11.2018

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 14:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НПК КОМПОЗИТ, ТОВ» присвоєно код 32766922.

Керівником підприємства «НПК КОМПОЗИТ, ТОВ» є Петров Іван Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НПК КОМПОЗИТ, ТОВ» — Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «НПК КОМПОЗИТ, ТОВ» офіційний сайт: http://www.polyarm.com.ua/
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «POLYARM, ВИРОБНИК КОМПОЗИТНОЇ АРМАТУРИ»
Поділіться інформацією в соцмережах