НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ, ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Юридична адреса:42700Сумська обл., м. Охтирка, вул. Жовтнева, 12
Фактична адреса:61052, м. Харків, вул. Малиновського, 3
Телефон основний:(098) 8319634
Електронна пошта:info@itc-nt.com
Сайт:

Про компанію

Кількість працівників:64

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:32785402

Час роботи

Понеділок: від 08:00 до 17:00
Вівторок: від 08:00 до 17:00
Середа: від 08:00 до 17:00
Четвер: від 08:00 до 17:00
П'ятниця: від 08:00 до 17:00

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД

Продукція, послуги

Продукція: Влагомери / Установка повірки / БКК / MTG / ULTRA ATG / Segnetics
Послуги: Система обліку продукції свердловин з використанням
циклонного мультіфазную аналізатора / Система обліку продукції (нафта, нафтопродукти) в резервуарних парках / Система вимірювання кількості та показників якості нафти / Реконструкція нафтобаз / Проектні роботи / Монтажні роботи

Рекламна інформація

Наша компанія пропонує весь комплекс робіт в області автоматизації (інжиніринг, проектування, налагодження, метрологічне забезпечення, здавання під «ключ»). Працюємо з обладнанням і програмним забезпеченням провідних світових виробників: EMERSON Process Management, Honeywell, Siemens, Krohne, Endress + Hayser, а також з багатьма російськими виробниками. Маємо багаторічний досвід створення АСУ ТП.
ІТЦ ”Нові технології” розробляє вузли обліку нафти (УУН), нафтопродуктів, ШФЛУ. Реконструкція резервуарних парків нафтобаз, автоматизація систем обліку нафтопродуктів, зведення балансів матеріальних потоків. При створенні СВКН ми виконуємо наступні види робіт: участь у розробці ТЗ; Розробка та випуск проекту СВКН; Розробка та атестація МВВ; комплексна поставка обладнання; шеф-монтаж і пуско-наладка, гарантійне та технічне обслуговування. Грунтуючись на нашому досвіді, ми пропонуємо сучасні і якісні рішення проблем обліку нафти і нафтопродуктів.
Фахівці нашої компанії є розробниками полнопоточного вологоміра сирої нафти ПІП-ВСН. Вологомір виконаний на високому технічному рівні із застосуванням сучасної елементної бази та оригінальних технічних рішень. Прилад веден в промислову експлуатацію на об’єктах таких підприємств як: НК «ЮКОС», НК «Лукойл», ВАТ «Сибур-Тюмень», НК «Татнефть», ВАТ «Укрнафта».
Підприємство займається розробкою та реалізацією портативних установок і пристроїв для неруйнівного контролю труб нафтового сортаменту: обсадних, бурильних, насосно-компресорних, установок для контролю стикових зварних швів внутріпромислових нафтогазопроводів.

Службова інформація

Профіль редагував:Міхайленко Сергій
Електронна пошта:sergey.m@itc-nt.com
Дата перевірки:24.11.2015

Юридична адреса:42700, Сумська обл., м. Охтирка, вул. Жовтнева, 12
Фактична адреса:61052, м. Харків, вул. Малиновського, 3
Телефон основний:(098) 8319634
Електронна пошта:info@itc-nt.com
Сайт:www.itc-nt.com

Місцезнаходження, як доїхати

Геокодування

Коментарі та відгуки про компанію