ГАРМОНІЯ, ПП

Адреса
74800, Херсонська обл., м. Каховка, вул. Маркса, 119

Продукція, послуги

В асортиментному переліку підприємства в найближчі кілька років з’являться такі види продукції: сольові кульки «Ароматний гейзер», spa-сіль «Сила трав», мило-крем для дітей «Загадка», рідке мило для рук «Сімейна гармонія», шампунь восстанавліваюшій для волосся «Сімейна гармонія», гель зволожуючий для душу «Сімейна гармонія», піна парфюмированная для ванн «Французька гармонія», засіб для чищення ”Результат”.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ32809889
Дата реєстрації12.03.2004
Дата оновлення01.03.2019
Керівник
Липа Олександр Якович
Бухгалтер
Харитонова Ірина Петрівна
Кількість співробітників9 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАРМОНІЯ, ПП» присвоєно код 32809889.

Керівником підприємства «ГАРМОНІЯ, ПП» є Липа Олександр Якович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАРМОНІЯ, ПП» — Херсонська обл., м. Каховка, вул. Маркса, 119.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ГАРМОНІЯ, ПП» офіційний сайт: http://www.garmonya.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
74800, Херсонська обл., м. Каховка, вул. Маркса, 119
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАРМОНІЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах