БУДКОМПЛЕКС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
50006, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Ландау, 6
Телефони
Керівник
Лукашук Микола Васильович
Код ЄДРПОУ32974483
Дата реєстрації11.02.2011
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БУДКОМПЛЕКС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДКОМПЛЕКС, ТОВ» присвоєно код 32974483.

Керівником підприємства «БУДКОМПЛЕКС, ТОВ» є Лукашук Микола Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДКОМПЛЕКС, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Ландау, 6.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДКОМПЛЕКС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах