ГАЛС-ЦЕНТР, УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ, ЗАТ

Юридична адреса
01042, м. Київ, бул. Дружби Народів, 21
Фактична адреса
02002, м. Київ, Марини Раскової, 11, оф. 723
Телефоны

Продукція, послуги

Спеціальні послуги для акціонерних товариств / Підготовка і проведення зборів акціонерів / Реорганізація / Розробка внутрішніх положень / Проведення емісій цінних паперів / Аудиторські послуги / Юридичні послуги / Абонентне юридичне обслуговування / Консультації і укладення / Складання договорів / Участь в переговорах / Судова практика / Господарські та адміністративні суди / Реєстрація підприємств / Консалтинг

Рекламна інформація

Група компаній ”ГАЛС” складається з консалтингової, реєстраторської, аудиторської та торгово-промислової компаній. Група компаній ”ГАЛС” надає повний комплекс професійних послуг, спрямованих на підтримку і розвиток бізнесу. Скоординована робота наших кваліфікованих фахівців різних профілів дозволяє нам розробляти і здійснювати складні масштабні проекти у сфері господарської діяльності та корпоративного управління, а також оперативно вирішувати виникаючі питання. У нас можна отримати консультації, рекомендації та офіційні висновки з питань права, бухгалтерського обліку, випуску і обігу цінних паперів, створення та подальшої роботи підприємств будь-яких організаційно-правових форм.

Про компанію

Код ЄДРПОУ33059674
Дата реєстрації10.08.2007
Дата оновлення27.04.2020
Керівник
Поживотько Володимир Борисович — голова правління
Бухгалтер
Волотовська Юлія Володимирівна
Рік заснування
1998
Кількість співробітників4 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАЛС-ЦЕНТР, УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ, ЗАТ» присвоєно код 33059674.

Керівником підприємства «ГАЛС-ЦЕНТР, УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ, ЗАТ» є Поживотько Володимир Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАЛС-ЦЕНТР, УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ, ЗАТ» — м. Київ, бул. Дружби Народів, 21.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ГАЛС-ЦЕНТР, УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ, ЗАТ» офіційний сайт: http://www.galsgroup.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Юридична адреса
01042, м. Київ, бул. Дружби Народів, 21
Фактична адреса
02002, м. Київ, Марини Раскової, 11, оф. 723
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЛС-ЦЕНТР, УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах