ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ГЕОФІЗИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
77411, Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, смт. Єзупіль, вул. Бандери, 126
Керівник, директор
Голик Богдан Васильович
Бухгалтер
Войтків Іван Васильович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ33162233
Кількість працівників5 чол.
Дата реєстрації23.09.2004
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ГЕОФІЗИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ТОВ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ГЕОФІЗИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ТОВ» присвоєно код 33162233.

Керівником підприємства «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ГЕОФІЗИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ТОВ» є Голик Богдан Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ГЕОФІЗИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ТОВ» — Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, смт. Єзупіль, вул. Бандери, 126.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ГЕОФІЗИЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах