ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
07300, Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Набережна, 7
Телефони
Керівник
Шкуренко Олег Петрович
Код ЄДРПОУ33231212
Дата реєстрації25.01.2005
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица зарегистрировано
Внимание!

О предприятии «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ПІДПРИЄМСТВО» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 33231212.

Керівником підприємства «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ПІДПРИЄМСТВО» є Шкуренко Олег Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ПІДПРИЄМСТВО» — Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Набережна, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах