ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АНТИНАКЛЕПНИЦЬКА ЛІГА УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
03039, ПРОСП. ЧЕРВОНОЗОРЯНИЙ, БУД. 119 ХХ, м. КИЇВ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Сенченко Микола Іванович
Код ЄДРПОУ33295103
Дата реєстрації18.01.2005
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”АНТИНАКЛЕПНИЦЬКА ЛІГА УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АНТИНАКЛЕПНИЦЬКА ЛІГА УКРАЇНИ"» присвоєно код 33295103.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АНТИНАКЛЕПНИЦЬКА ЛІГА УКРАЇНИ"» є Сенченко Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АНТИНАКЛЕПНИЦЬКА ЛІГА УКРАЇНИ"» — ПРОСП. ЧЕРВОНОЗОРЯНИЙ, БУД. 119 ХХ, м. КИЇВ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”АНТИНАКЛЕПНИЦЬКА ЛІГА УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах