ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО АУДИТУ, АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62
Телефони
E-mail
Керівник
Розвадовський Мирослав Васильович — директор
Бухгалтер
Олійник Олена Сергіївна

Продукція, послуги

Послуги: Аудиторські / Консалтингові / Консультаційні / Бухгалтерський облік / Перевірка бухгалтерського обліку / Податковий облік / Перевірка податкового обліку / Проведення семінарів / Проведення конференцій

Інформація про компанію

Місію нашої компанії ми вбачаємо в тому, щоб надати можливість підприємствам отримувати якісні аудиторські послуги, що додають цінності їх діяльності. Наша мета – допомогти підприємствам у їх розвитку, збільшенні незалежності та конкурентоспроможності.
Ми переконані в тому, що спільними зусиллями можна знайти мудре рішення, яке покаже вихід із складної ситуації та додасть оптимізму.

Види діяльності

Пакет «Україна. VIP» збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 40% після старту. Дізнайтесь більше про тариф, який окупає себе www.ua-region.com.ua/paket-vip

Про компанію

Код ЄДРПОУ33307726
Рік заснування
2004
Кількість працівників10 чол.
Дата реєстрації09.12.2004
Дата оновлення25.01.2023

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Ви – співробітник цієї компанії?
Увійдіть в кабінет
Виявили неточність?
Запропонувати правку

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО АУДИТУ, АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 33307726.

Керівником підприємства «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО АУДИТУ, АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Розвадовський Мирослав Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО АУДИТУ, АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Київ, вул. Дегтярівська, 62.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО АУДИТУ, АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ, ТОВ» офіційний сайт: https://www.cpaudit.com.ua/en/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО АУДИТУ, АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах