СИЛА І ЧЕСТЬ, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ

Контакти

Юридична адреса
01014, м. Київ, вул. Курганівська, 3а, оф. 115
Телефони
Факс
Керівник
Смешко Ігор Петрович
Код ЄДРПОУ33308363
Дата реєстрації12.09.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица зарегистрировано
Внимание!

О предприятии «СИЛА І ЧЕСТЬ, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СИЛА І ЧЕСТЬ, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ» присвоєно код 33308363.

Керівником підприємства «СИЛА І ЧЕСТЬ, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ» є Смешко Ігор Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СИЛА І ЧЕСТЬ, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ» — м. Київ, вул. Курганівська, 3а, оф. 115.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СИЛА І ЧЕСТЬ, ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах