ПРФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОГОВІДДІЛУ В ТАЛАЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ

Контакти

Юридична адреса
17200, Чернігівська обл., Талалаївський р-н, смт. Талалаївка, вул. Леніна, 3
Керівник
Лишафай Олександр Іванович
Код ЄДРПОУ33314560
Дата реєстрації14.07.2006
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица зарегистрировано
Внимание!

О предприятии «ПРФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОГОВІДДІЛУ В ТАЛАЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОГОВІДДІЛУ В ТАЛАЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ» присвоєно код 33314560.

Керівником підприємства «ПРФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОГОВІДДІЛУ В ТАЛАЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ» є Лишафай Олександр Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОГОВІДДІЛУ В ТАЛАЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ» — Чернігівська обл., Талалаївський р-н, смт. Талалаївка, вул. Леніна, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОГОВІДДІЛУ В ТАЛАЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ»
Поділіться інформацією в соцмережах