НОВА-ХІМ, ТОВ

Юридична адреса
02002, м. Київ, вул. Сверстюка, 11
Фактична адреса
02002, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корп.”Ж”, оф. 406

Продукція, послуги

В результаті багаторічної роботи на основі сучасних технологій ТОВ «Нова-Хім» створений широкий асортимент технічних миючих засобів, які забезпечують високий рівень мийки, який відповідає сучасним вимогам ведення технологічних процесів. Технічні миючі засоби виробляються під торговими марками «Лойран», «Ексан», «Юніт», «Бджілка», «Тандем», «Супераль», а побутові миючі засоби виробляються під торговою маркою «Бджілка». Всі препарати мають сертифікати відповідності Держстандарту України і гігієнічні висновки МОЗ України.

Рекламна інформація

В даний час компанія є провідним вітчизняним виробником миючих засобів, активно розвиваючи напрямок професійної хімії для різних галузей промисловості. ТОВ «Нова-Хім» являє собою науково-виробниче підприємство, що має в своєму складі власне виробництво, сертифіковане в системі УкрСЕПРО, випробувальної лабораторії, атестована у державній метрологічній системі підприємств Мінпромполітики України. Всі препарати пройшли санітарно-епідеміологічну експертизу в інституті екогігієни і токсикології ім. Л. І. Медведя, мають сертифікати відповідності Держспоживстандарту України, кожна партія продукції супроводжується паспортом якості.
Ефективне дію препаратів, зручність у використанні, зниження енерго- і водоспоживання, економія трудовитрат - сукупність всіх цих властивостей забезпечать підприємству також і економію фінансових ресурсів. Миючі засоби мають широкий спектр дії, видаляють стійкі забруднення (мінеральні та органічні відкладення, Пригара, кіптява, сажу, іржу), працюють у воді будь-якої жорсткості і температури. Гарантом якості продукції є використання якісної сировини від провідних світових виробників і ретельний контроль на всіх етапах виробництва.

Маркетингова інформація

Торгові марки
ТМ Бджілка (Україна)
ТМ Тандем (Україна)
ТМ Лойран (Україна)

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ33781739
Дата реєстрації10.11.2005
Дата оновлення01.03.2019
Керівник
Ріхтер Ігор Вальтерович — директор
Рік заснування
1973
Кількість співробітників26 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВА-ХІМ, ТОВ» присвоєно код 33781739.

Керівником підприємства «НОВА-ХІМ, ТОВ» є Ріхтер Ігор Вальтерович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВА-ХІМ, ТОВ» — м. Київ, вул. Сверстюка, 11.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «НОВА-ХІМ, ТОВ» офіційний сайт: http://www.nova-him.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Юридична адреса
02002, м. Київ, вул. Сверстюка, 11
Фактична адреса
02002, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корп.”Ж”, оф. 406
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВА-ХІМ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах