БАРЛІНЕК ІНВЕСТ, ТОВ

Юридична адреса
21003, м. Вінниця, вул. Чехова, 7в
Телефони

Продукція, послуги

Група Barlinek є провідним світовим виробником багатошарових дерев’яних підлог з річною виробничою потужністю понад 9 млн кв м.

Найважливішою продукцією комерційної пропозиції є паркетна дошка Барлінек – багатошарова підлога із найкращих видів деревини європейських та екзотичних порід. Підлога продається до 55 країн на 5 континентах світу.

Крім паркетної дошки Група Барлінек виготовляє сертифіковані підлоги для об’єктів спортивного призначення, плінтуси для підлоги і широковідомі своєю високою якістю біопалива: пелет та брикет для камінів.

Інформація про компанію

Barlinek - популярний у всьому світі виробник паркетної дошки, який виробляє свою продукцію в Польщі.

Виробник пропонує декілька різновидів паркету з таких серій:

• SENSES COLLECTION.
• TASTES OF LIFE.
• PURE VINTAGE.
• PURE LINE.
• DECOR LINE.
• LIFE LINE.

Польський бренд Barlinek давно популярний у всіх країнах Європи. Добре відомий він і українському споживачеві. Паркетна дошка Barlinek увібрала в себе красу самих елітних порід ясена та дуба, з’єднавши її з сучасними технологіями обробки і захисту деревини.

Колекції цього бренду можуть похвалитися великою різноманітністю декорів з ясеневих і дубових дошок. Легендарна міцність і довговічність дуба добре позначається на споживчих властивостях готової паркетної дошки Barlinek. А природа медово-теплої, світлої деревини ясена завжди вважалася еталоном краси будь-яких матеріалів з деревини.

Особливою гордістю виробника є конструкція замкової засувки. Замок - найслабше місце паркетної дошки. При недостатній міцності в процесі експлуатації, в замку починають з’являтися зазори, скрипи і підвищене зношування. Фірмова технологія виробництва забезпечує паркетній дошці Barlinek міцний і довговічний замок, що з’єднує окремі дошки в єдине безшовне покриття.

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ34004579
Керівник
Костриця Андрій Миколайович — генеральний директор
Бухгалтер
Машталір Ірина Петрівна
Рік заснування
2004
Кількість працівників772 чол.
Дата реєстрації13.01.2006
Дата оновлення09.01.2024

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 16:15
Вівторок:
08:00 — 16:15
Середа:
08:00 — 16:15
Четвер:
08:00 — 16:15
П'ятниця:
08:00 — 16:15
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАРЛІНЕК ІНВЕСТ, ТОВ» присвоєно код 34004579.

Керівником підприємства «БАРЛІНЕК ІНВЕСТ, ТОВ» є Костриця Андрій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАРЛІНЕК ІНВЕСТ, ТОВ» — м. Вінниця, вул. Чехова, 7в.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «БАРЛІНЕК ІНВЕСТ, ТОВ» офіційний сайт: https://www.barlinek.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
21003, м. Вінниця, вул. Чехова, 7в
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «БАРЛІНЕК ІНВЕСТ, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах