СІСТЕМ КЕПІТАЛ БРОК, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
01103, м. Київ, бульвар Дружби Народів, 10
Телефони
Керівник
Дєточка Михайло Олександрович
Код ЄДРПОУ34479772
Дата реєстрації22.06.2006
Дата оновлення21.04.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СІСТЕМ КЕПІТАЛ БРОК, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СІСТЕМ КЕПІТАЛ БРОК, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ЗАТ» присвоєно код 34479772.

Керівником підприємства «СІСТЕМ КЕПІТАЛ БРОК, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ЗАТ» є Дєточка Михайло Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СІСТЕМ КЕПІТАЛ БРОК, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ЗАТ» — м. Київ, бульвар Дружби Народів, 10.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СІСТЕМ КЕПІТАЛ БРОК, ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ, ЗАТ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах