БУДСТАНДАРТ УКРАЇНИ, БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03126, м. Київ, просп. Відрадний, 36а, к. 17
Телефони
Керівник
Костевич Василь Петрович
Код ЄДРПОУ34484253
Дата реєстрації03.07.2006
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БУДСТАНДАРТ УКРАЇНИ, БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДСТАНДАРТ УКРАЇНИ, БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 34484253.

Керівником підприємства «БУДСТАНДАРТ УКРАЇНИ, БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Костевич Василь Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДСТАНДАРТ УКРАЇНИ, БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Київ, просп. Відрадний, 36а, к. 17.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БУДСТАНДАРТ УКРАЇНИ, БУДІВЕЛЬНО-КОМЕРЦІЙНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах