КОМФОРТ-ЛЕНД, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79026, м. Львів, вул. Сахарова, 82, оф. 10
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кадушкевич Тарас Володимирович
Бухгалтер
Перетятко Ірина Василівна
Кількість працівників6 чол.
Код ЄДРПОУ34485461
Дата реєстрації21.06.2006
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОМФОРТ-ЛЕНД, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМФОРТ-ЛЕНД, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» присвоєно код 34485461.

Керівником підприємства «КОМФОРТ-ЛЕНД, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» є Кадушкевич Тарас Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМФОРТ-ЛЕНД, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» — м. Львів, вул. Сахарова, 82, оф. 10.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КОМФОРТ-ЛЕНД, КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах