ГЕЛІО-ІМПУЛЬС, МЕДИКО-КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01025, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 25/2
Телефони
Керівник
Максимова Наталія Володимирівна
Код ЄДРПОУ34486418
Дата реєстрації27.06.2006
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ГЕЛІО-ІМПУЛЬС, МЕДИКО-КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГЕЛІО-ІМПУЛЬС, МЕДИКО-КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 34486418.

Керівником підприємства «ГЕЛІО-ІМПУЛЬС, МЕДИКО-КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Максимова Наталія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГЕЛІО-ІМПУЛЬС, МЕДИКО-КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Київ, вул. Велика Житомирська, 25/2.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ГЕЛІО-ІМПУЛЬС, МЕДИКО-КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах