ВОДНИК, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ (БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ)

Контакти

Юридична адреса
45031, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Дубове, вул. Ковельська, 59 корп. Б
Телефони
Керівник
Грижук Валерій Васильович
Код ЄДРПОУ34488111
Дата реєстрації01.12.2006
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВОДНИК, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ (БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОДНИК, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ (БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ)» присвоєно код 34488111.

Керівником підприємства «ВОДНИК, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ (БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ)» є Грижук Валерій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОДНИК, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ (БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ)» — Волинська обл., Ковельський р-н, с. Дубове, вул. Ковельська, 59 корп. Б.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВОДНИК, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ (БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ)» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах