ГІРНИК, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
50037, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Мировича
Телефони
Керівник
Курдогло Василь Іванович
Код ЄДРПОУ34489115
Дата реєстрації19.12.2001
Дата оновлення30.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ГІРНИК, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГІРНИК, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 34489115.

Керівником підприємства «ГІРНИК, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Курдогло Василь Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГІРНИК, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Мировича.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ГІРНИК, ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах