РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. КРИВОМУ РОЗІ

Контакти

Юридична адреса
50102, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. 50 років Жовтня, 46
Телефони
Керівник
Гангур Іван Юрійович
Код ЄДРПОУ34489157
Дата реєстрації05.05.2006
Дата оновлення06.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. КРИВОМУ РОЗІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. КРИВОМУ РОЗІ» присвоєно код 34489157.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. КРИВОМУ РОЗІ» є Гангур Іван Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. КРИВОМУ РОЗІ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. 50 років Жовтня, 46.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ПАРАФІЇ КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. КРИВОМУ РОЗІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах