СТИМУЛ-УЖГОРОД, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
88000, м. Ужгород, вул. Лаврищева, 53а
Телефони
Керівник
Кіндрат Олексій Олексійович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ34489639
Дата реєстрації13.07.2006
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СТИМУЛ-УЖГОРОД, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТИМУЛ-УЖГОРОД, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 34489639.

Керівником підприємства «СТИМУЛ-УЖГОРОД, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Кіндрат Олексій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТИМУЛ-УЖГОРОД, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Ужгород, вул. Лаврищева, 53а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СТИМУЛ-УЖГОРОД, ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах