ШКІЛЬНИЙ, ДИТЯЧИЙ СТАДІОН ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
68001, Одеська обл., м. Чорноморськ, просп. Миру, 17а
Телефони
Керівник
Каплун Олександр Михайлович
Код ЄДРПОУ34490115
Дата реєстрації20.06.2006
Дата оновлення09.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ШКІЛЬНИЙ, ДИТЯЧИЙ СТАДІОН ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШКІЛЬНИЙ, ДИТЯЧИЙ СТАДІОН ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 34490115.

Керівником підприємства «ШКІЛЬНИЙ, ДИТЯЧИЙ СТАДІОН ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Каплун Олександр Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШКІЛЬНИЙ, ДИТЯЧИЙ СТАДІОН ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Одеська обл., м. Чорноморськ, просп. Миру, 17а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ШКІЛЬНИЙ, ДИТЯЧИЙ СТАДІОН ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах