КОНСОРЦІУМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, ГО

Контакти

Юридична адреса
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 6
Телефони
Керівник
Яценко Тетяна Миколаївна
Код ЄДРПОУ34493226
Дата реєстрації07.07.2006
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «КОНСОРЦІУМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОНСОРЦІУМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, ГО» присвоєно код 34493226.

Керівником підприємства «КОНСОРЦІУМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, ГО» є Яценко Тетяна Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОНСОРЦІУМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, ГО» — м. Київ, вул. Хрещатик, 6.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «КОНСОРЦІУМ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах