ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ІРАР-ДИЗАЙН” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ АДАПТИВНИХ СИСТЕМ”

Контакти

Юридична адреса
04053, м. Київ, пров. Нестерівський, 6, к. 43
Телефони
Керівник
Андрієвський Віктор Євгенович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ34494371
Дата реєстрації07.08.2006
Дата оновлення27.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ІРАР-ДИЗАЙН” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ АДАПТИВНИХ СИСТЕМ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ІРАР-ДИЗАЙН” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ АДАПТИВНИХ СИСТЕМ”» присвоєно код 34494371.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ІРАР-ДИЗАЙН” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ АДАПТИВНИХ СИСТЕМ”» є Андрієвський Віктор Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ІРАР-ДИЗАЙН” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ АДАПТИВНИХ СИСТЕМ”» — м. Київ, пров. Нестерівський, 6, к. 43.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН ”ІРАР-ДИЗАЙН” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ АДАПТИВНИХ СИСТЕМ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах