ЄКАТЕРИНОСЛАВСЬКИЙ ЗАВОД ПО РЕМОНТУ АГРАРНОЇ ТЕХНІКИ ТА АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, просп. Слобожанський, 8
Керівник
Криволапов Сергій Васильович
Код ЄДРПОУ34497173
Дата реєстрації26.06.2006
Дата оновлення06.05.2022
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЄКАТЕРИНОСЛАВСЬКИЙ ЗАВОД ПО РЕМОНТУ АГРАРНОЇ ТЕХНІКИ ТА АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄКАТЕРИНОСЛАВСЬКИЙ ЗАВОД ПО РЕМОНТУ АГРАРНОЇ ТЕХНІКИ ТА АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ, ТОВ» присвоєно код 34497173.

Керівником підприємства «ЄКАТЕРИНОСЛАВСЬКИЙ ЗАВОД ПО РЕМОНТУ АГРАРНОЇ ТЕХНІКИ ТА АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ, ТОВ» є Криволапов Сергій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄКАТЕРИНОСЛАВСЬКИЙ ЗАВОД ПО РЕМОНТУ АГРАРНОЇ ТЕХНІКИ ТА АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ, ТОВ» — м. Дніпро, просп. Слобожанський, 8.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЄКАТЕРИНОСЛАВСЬКИЙ ЗАВОД ПО РЕМОНТУ АГРАРНОЇ ТЕХНІКИ ТА АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах