БУДІВЕЛЬНА РАДА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Фабра, 4
Керівник
Турчин Олександр Леонідович
Код ЄДРПОУ34497519
Дата реєстрації09.06.2006
Дата оновлення27.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БУДІВЕЛЬНА РАДА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДІВЕЛЬНА РАДА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» присвоєно код 34497519.

Керівником підприємства «БУДІВЕЛЬНА РАДА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» є Турчин Олександр Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДІВЕЛЬНА РАДА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» — м. Дніпро, вул. Фабра, 4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БУДІВЕЛЬНА РАДА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах