БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ БУДИНКУ №56 ПО БУЛЬВАРУ СЛАВИ, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ

Контакти

Юридична адреса
49126, м. Дніпро, бульвар Слави, 56
Керівник
Сидоренко Олег Вікторович
Код ЄДРПОУ34499453
Дата реєстрації26.05.2006
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ БУДИНКУ №56 ПО БУЛЬВАРУ СЛАВИ, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ БУДИНКУ №56 ПО БУЛЬВАРУ СЛАВИ, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» присвоєно код 34499453.

Керівником підприємства «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ БУДИНКУ №56 ПО БУЛЬВАРУ СЛАВИ, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» є Сидоренко Олег Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ БУДИНКУ №56 ПО БУЛЬВАРУ СЛАВИ, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» — м. Дніпро, бульвар Слави, 56.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ БУДИНКУ №56 ПО БУЛЬВАРУ СЛАВИ, ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах