ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА СТУДЕНТСЬКА ПОЛІКЛІНІКА, ППО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Гусенка, 13
Керівник
Семикіна Олена Борисівна
Код ЄДРПОУ34499652
Дата реєстрації12.04.2000
Дата оновлення27.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА СТУДЕНТСЬКА ПОЛІКЛІНІКА, ППО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА СТУДЕНТСЬКА ПОЛІКЛІНІКА, ППО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ» присвоєно код 34499652.

Керівником підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА СТУДЕНТСЬКА ПОЛІКЛІНІКА, ППО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ» є Семикіна Олена Борисівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА СТУДЕНТСЬКА ПОЛІКЛІНІКА, ППО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ» — м. Дніпро, вул. Гусенка, 13.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА СТУДЕНТСЬКА ПОЛІКЛІНІКА, ППО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах