БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ ПО ВУЛ. СТАЛЕВАРІВ, 30А

Контакти

Юридична адреса
69035, м. Запоріжжя, вул. Сталеварів, 30а
Телефони
Керівник
Талт Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ34501357
Дата реєстрації05.07.2006
Дата оновлення18.08.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ ПО ВУЛ. СТАЛЕВАРІВ, 30А» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ ПО ВУЛ. СТАЛЕВАРІВ, 30А» присвоєно код 34501357.

Керівником підприємства «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ ПО ВУЛ. СТАЛЕВАРІВ, 30А» є Талт Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ ПО ВУЛ. СТАЛЕВАРІВ, 30А» — м. Запоріжжя, вул. Сталеварів, 30а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ ПО ВУЛ. СТАЛЕВАРІВ, 30А» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах