СПОРТИВНИЙ КЛУБ ТАЙ ФАЙТЕР, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГО

Контакти

Юридична адреса
36034, м. Полтава, вул. Європейська, 6
Телефони
Керівник
Денисенко Олег Леонідович
Код ЄДРПОУ34502785
Дата реєстрації06.07.2006
Дата оновлення29.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СПОРТИВНИЙ КЛУБ ТАЙ ФАЙТЕР, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПОРТИВНИЙ КЛУБ ТАЙ ФАЙТЕР, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГО» присвоєно код 34502785.

Керівником підприємства «СПОРТИВНИЙ КЛУБ ТАЙ ФАЙТЕР, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГО» є Денисенко Олег Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПОРТИВНИЙ КЛУБ ТАЙ ФАЙТЕР, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГО» — м. Полтава, вул. Європейська, 6.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СПОРТИВНИЙ КЛУБ ТАЙ ФАЙТЕР, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА МОЛОДІЖНА ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах