ЄВРОПРОЕКТ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
36004, м. Полтава, вул. Головка, 4, к. 181
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Лєнков Олександр Миколайович
Кількість працівників10 чол.
Код ЄДРПОУ34502884
Дата реєстрації17.07.2006
Дата оновлення29.04.2023
Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЄВРОПРОЕКТ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄВРОПРОЕКТ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 34502884.

Керівником підприємства «ЄВРОПРОЕКТ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Лєнков Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄВРОПРОЕКТ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Полтава, вул. Головка, 4, к. 181.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЄВРОПРОЕКТ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах