АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ГО

Контакти

Юридична адреса
36008, м. Полтава, вул. Європейська, 128/1, к. 30
Телефони
Керівник
Хмельницька Ольга Андріївна
Код ЄДРПОУ34502984
Дата реєстрації26.07.2006
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ГО» присвоєно код 34502984.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ГО» є Хмельницька Ольга Андріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ГО» — м. Полтава, вул. Європейська, 128/1, к. 30.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ГАЛУЗІ, ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах