ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

Контакти

Юридична адреса
77202, Івано-Франківська обл., м. Болехів, вул. 24-го Серпня, 11
Керівник
Рак Данило Дмитрович
Код ЄДРПОУ34505079
Дата реєстрації27.04.2007
Дата оновлення27.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ» присвоєно код 34505079.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ» є Рак Данило Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ» — Івано-Франківська обл., м. Болехів, вул. 24-го Серпня, 11.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ ПО ОХОРОНІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах